Bovenste rij van links naar rechts: Annemarieke, Linda, Rosanne
Middelste rij van links naar rechts: Annefloor, Niels, Marjolein, Stefanie, Michelle N, Colette, Melinda
Onderste rij van links naar rechts: Manon, Esther, Michelle B

Leerkrachten
Groep Oehoe
(groep 1-2-3 HB+): Linda Renee & Melinda Krishnasing
Groep Kuifuil (groep 4-5-6 HB+): Michelle Baars 
Groep Steenuil (groep 4-5-6 HB+): Annefloor Moll & Melinda Krishnasing 
Groep Velduil (groep 7-8 HB+): Stefanie Bosch & Juliet Schoorlemmer 
Groep Sneeuwuil (groep 7-8 HB): Annemarieke van Dunsbergen & Sonja van Laar 
Groep Bosuil (groep 7-8 HB): Rosanne Luitjes & Esther Slijpen 

Directie
Locatiedirecteur: Marjolein Kraal 
Intern begeleidsters: Colette van den Hengel & Stefanie Bosch 

Ondersteuning schoolteam 
Orthopedagoog: Lidy Sibon
Pedagogisch medewerkers: Michelle Nagel & Merle Eckhart 
Onderwijsassistenten: Niels Mellema & Brenda Janssen (groep Velduil)
Administratief medewerker: Cora de Lizer 
Conciërge: Niels Mellema 



                           
Linda (groep Oehoe)                                                Melinda (groep Oehoe & Steenuil)
linda.renee@meerkring.nl                                   melinda.krishnasing@meerkring.nl




Michelle (groep Kuifuil)
michelle.baars@meerkring.nl



Annefloor (groep Steenuil)
annefloor.moll@meerkring.nl

                         
Juliet (groep Velduil)                                            Stefanie (groep Velduil & IB'er)
juliet.schoorlemmer@meerkring.nl             stefanie.bosch@meerkring.nl


Brenda (onderwijsassistent Velduil)
brenda.janssen@meerkring.nl

               
                                        
Annemarieke (groep Sneeuwuil)                          Sonja (groep Sneeuwuil)
annemarieke.dunsbergen@meerkring.nl       sonja.vanlaar@meerkring.nl

                            

Rosanne (groep Bosuil)                                           Esther (groep Bosuil)
rosanne.luitjes@meerkring.nl                         esther.slijpen@meerkring.nl
    

                         
Colette (intern begeleider)                                Marjolein (locatiedirecteur)
colette.vandenhengel@meerkring.nl           marjolein.kraal@meerkring.nl               
 
                          
Niels (onderwijsassistent/conciërge)            Cora (administratief medewerker)
niels.mellema@meerkring.nl                           cora.delizer@meerkring.nl



Michelle (pedagogisch medewerker)    Merle (pedagogisch medewerker) 
michelle.nagel@meerkring.nl















DaVinci Eemland
stimuleert de talenten
van hoogbegaafde kinderen tot excelleren!
Leren leren
Leren leven
Leren denken

Contact

DaVinci Eemland
Dollardstraat 141
3812 EV Amersfoort

Tel: 033-7370645
E-mail: directie.davinci@meerkring.nl

Plan route

Stichting

Onze school valt samen met nog 22 andere scholen onder de verantwoordelijkheid van het bestuur van Stichting Meerkring. Het bestuur van Meerkring is het bevoegd gezag van onze school. 

Lees verder